אהלן, אם הגעתם לכאן, כנראה שיש 3 אפשרויות:

  • אתם בעלי עסקים שחייבים פרסום דיגיטלי חזק ומכירות שיגדילו לכם את הרווחים
  • אתם מנהלי מארקום או דיגיטל בחברות וארגונים ורוצים לשדרג את היכולות ולהצדיק את המשכורת המוצדקת שאתם מקבלים
  • הכרחנו אתכם להיכנס לאתר שלנו באיומי אקדח או סתם בגלל שאתם חברים ומשפחה

לא משנה מה הסיבה, הגעתם למקום הנכון, במכללת טרנדי מרקטינג תלמדו להעיף את העסק שלכם או את הפעילות העסקית שאתם מנהלים כמה וכמה צעדים קדימה.

בין אם אתם בתחילת הדרך ובין אם אתם ממש ממש מנוסים וראיתם הכל – אנחנו בטוחים שאנחנו יכולים לחדש לכם, אנחנו מציעים לכם מגוון רב של קורסים, סדנאות והכשרות מקצועיות שישדרגו לכם את היכולות ויגדילו לכם את ההכנסות.

ספרו לי על המכללה!

מכללת טרנדי מרקטינג הינה ייצור שהגיח לעולם לאחר כ-20 שנות ניסיון בתחום הפיתוח העסקי, השיווק הדיגיטלי, המכירות, הפרסום והייעוץ האסטרטגי.

טרנדי מרקטינג פועלת גם כחברת פרסום ויח"צ דיגיטלית ומסייעת למאות עסקים, ארגונים ומוסדות להעיף את השיווק והפרסום קדימה והרבה לפני כולם כך שאנחנו, בניגוד להרבה אחרים, באים מהשטח ומעודכנים תמיד בחדשות הכי חמות בעולם הפרסום בדיגיטל.

הצוות שלנו מורכב מחבורה של אנשים עם ים קריאטיביות ותעוזה ישראלית, ידע מקצועי מהודק וניסיון רב בלימוד והדרכות.

הקורס שלנו מחולק לשלוש רמות ומתאים לכולם!

אתם עפים על עצמכם כמקצוענים מאד, אך לא תתנגדו להשתדרג לרמה גבוהה, מתנשאת ויהירה יותר…

אתם בפנים כבר, יש לכם ידע אבל השוטף שוטף ואתם מנסים להדביק את הקצב..

אתם ממש בהתחלה ואפילו לא סגורים על מה זה טיק טוק, עולם הדיגיטל בכללי עושה לכם סחרחורת…

הקורסים שלנו

קורס מנהלי דיגיטל

קורס הכולל 10 מפגשים, 4 שעות כל מפגש, מיועד לאנשים המעוניינים להכיר מקרוב את כל אפיקי השיווק הדיגיטלים הקיימים כיום, החל מתפעול ותחזוקה עצמאית ברשתות החברתיות, שימוש בכלים נפוצים לשיווק עסקי ברשת ועד פרסום ממומן (רשת החיפוש והמדיה של גוגל אדוורדס, פייסבוק ואינסטגרם).

מידע נוסף

קורס הקמת חנויות אלקטרוניות

במסגרת הקורס, הכולל 8 מפגשים, 3 שעות כל מפגש, תקבלו כלים מעשיים להקמה ותחזוק חנות אלקטרונית משלכם, החל משלב ההכנות ועד השלבים הסופים של חשבונאות, סליקת אשראי ותהליכי התייעלות.
הקורס מיועד לעצמאים ושכירים המעוניינים להקים ו / או לתחזק חנות אלקטרונית עצמאית על גבי מערכת Shopify.

קורס מכירות

במסגרת הקורס הממוקד והמעשי שבנינו תקבלו את כל הידע, הכלים והמיומנויות שלהם תזדקקו בכדי לנהל את המכירות שלכם בעסק – הקורס מכיל 3 מפגשים עוצמתיים ופרקטיים, 3 שעות כל מפגש, הכוללים תיאוריה והתנסות מעשית, Case studies, טכניקות מכירה ושכנוע פשוטות ליישום, וטיפים מעשיים להכרת הלקוחות והפגת חששות המכירה.

מידע נוסף

הסדנאות שלנו

סדנת נוכחות דיגיטלית לעסקים

סדנה המיועדת לאנשי עסקים שהם "אבודים ברשת", סדנה בת 5 שעות שתכניס אתכם לעולם הדיגיטלי ותציג לכם את כל הידע, הכלים והטיפים הקיימים כיום להכרות מלאה של כל אפיקי הפרסום ותמקד אתכם בדברים החשובים באמת.

סדנת צילום לרשתות חברתיות

סדנה המיועדת לאנשים המעוניינים לרכוש ידע מקצועי והכוונה מעשית לצילומים מהממים לשימוש ברשתות החברתיות, בניית קומפוזיציות, שימוש נכון בתאורה, הכרות עם כלים שימושיים באפליקציות הקיימות לסמארטפון.

סדנת אינסטגרם

סדנת אינסטגרם בת 5 שעות להבנה עמוקה של יכולות האפליקציה, השימוש בה והכלים העסקיים אותם היא מציעה, הסדנה מיועדת למי שמעוניין לתחזק פרופיל אינסטגרם עסקי שמוכר ומביא תוצאות.